Rawa Mazowiecka, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży

Rawa Mazowiecka

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla swojego klienta &#8211; lidera w branży usług internetowych &#8211; poszukuję kandydata na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży.

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Opis stanowiska pracy:
- pozyskiwanie nowych klientów na produkty i usługi firmy
- badanie potrzeb klienta, proponowanie najlepszych rozwiązań do określonych potrzeb
- podtrzymywanie współpracy z klientami już pozyskanymi
- dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferta dla pracownika:
- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
- bogaty pakiet socjalny
- praca w branży marketingu internetowego

Wymagania względem stanowiska pracy:
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (bardzo duży atut)
- sumienność, rzetelność
- skuteczność
- umiejętność pracy w zespole
- zainteresowanie marketingiem internetowym, pozycjonowaniem

Zainteresowane osoby zachęcam do złożenia swojej aplikacji (CV ze zdjęciem) drogą e-mailową na adres: rekrutacja@marekszkudlarek.pl/ z dopiskiem w tytule wiadomości &#8222;sprzedaż-łódź&#8221;. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Wrzesien, 2011  19:21

Identyfikator: 338886

Wyświetleń: 3252